RELAXAČNÉ PROGRAMY

Relaxácia je psychická činnosť, pri ktorej dochádza v ľudskom tele k uvoľňovaniu a uvoľneniu telesného (svalového) a duševného (psychického) napätia. Ide o navodenie duševnej rovnováhy, harmónie a celkovej psychickej pohody prostredníctvom uvoľnenia pri masáži. Každý z nás môže pociťovať vo svojom tele dva druhy napätia.

Prvé je telesné, čiže svalové napätie, ktoré je spôsobené  sťahovaním svalov.

Druhé je psychické, čiže duševné napätie. Toto vnútorné napätie je pôsobené  myšlienkami, predstavami, pocitmi a náladou.

Overený spôsob uvoľňovania týchto dvoch napätí je relaxácia. Relaxácia má okrem uvoľňujúcich účinkov aj účinky liečivé. Dajú sa ňou liečiť poruchy spánku, pocity úzkosti, depresie. Je to hlavná zbraň proti stresu.  Relaxácia má priaznivý, dokonca liečivý vplyv na psychiku človeka. Vedie k vnútornej harmónii, vnútornému  pokoju, k vyrovnanosti. Je to cesta k dosiahnutiu stavu duševnej rovnováhy, zdravia, aj preto je súčasťou zdravého životného štýlu.

Relaxácia je najprirodzenejším liekom proti stresu. Liekom, ktorý nemá žiadne negatívne účinky na ľudský organizmus. Pre nacvičovanie relaxácie sa používajú viaceré osvedčené relaxačné metódy a techniky a overený spôsob sú relaxačné masáže.

Preto máte na výber širokú škálu, aby ste si našli optimálny spôsob Vášho relaxu.

Relaxačný program pozostáva peelingu + masáže + zábalu podľa výberu.


Kontakt

Masážne štúdio Svet masáži OD PRIOR 3 posch.
Nám. SNP 2497
Zvolen


https://www.facebook.com/masazezvolen
++421 911 527 444 rybamarek@gmail.com