Produkty     

Máme pre Vás pripravenú širokú ponuku:  z 11  základných druhov masáži, zo 6 druhov zábalov, z 3 druhov peelingov a ich kombinácii. Tieto kombinácie nájdete v Harmonizačnom, Relaxačnom, Detoxikačnom a Anticelulitídnom programe. 

Harmonizačnom programe Vám ponúka kombináciu dvoch masáži, ktorých účinoky sa navzájom vhodné doplňajú a podporujú alebo potom je tu pre Vás kombinácia masáže a zábalu kde zábal vhodne doplňa masáž a tým sa harmonizujú účinky masáže pomocov predlženej relaxácie tepelnej terapie.

Relaxačný program Vám ponúka kombináciu peelingu, masáže a zábalu. Tento program je zostavený tak aby ste pri relaxačnej hudbe oslobodili svoje telo od stresu a maximálne zrelaxovali,  vychutnali účinky Vami vybraného relaxačného programu. Peeling Vás zbavý starostí. Masáž Vám zahojí rany a vylieči. Zábal ponúka dostatok času na regeneráciu a načerpanie novej energie do života.

Detoxikačný program ponúka ľudom ktorý hľadajú zdravie, novú a životnú energiu. Telo zbaví neptrebných látok pomocov jednoduchých, prírodných produktov a overených postupov.

Anticeluitídny program Vám pomôže  cítiť sa lepšie a krášliť telo a to pomocov prírodných produktov a moderných overených postupov.

 

Kontakt

Masážne štúdio Svet masáži OD PRIOR 3 posch.
Nám. SNP 2497
Zvolen


https://www.facebook.com/masazezvolen
++421 911 527 444 rybamarek@gmail.com