Medová - Detoxikačná masáž

Medová masáž je stará ruská, ľudová forma liečenia, kde sa využívajú prírodné účinky a vlastnosti medu. Napomáha účinne detoxikovať organizmus, čo zvyšuje obranyschopnosť organizmu a činnosť metabolizmu. Masáž sa vykonáva v jednom alebo v dvoch medových nánosoch. Medová masáž je vhodná pre klientov s poruchami krvného obehu, reumatickými chorobami, problémami s trávením, poruchami nervového systému.

Odporúčame v prípadoch: poruchách krvného obehu, alergiách (ak nie je alergia na med), reumatických chorobách svalov a kĺbov, artróze, žalúdočných a črevných poruchách, plesňových ochoreniach čriev, pokožky a orgánov, chronickej nádche, a chorobách vedľajších dutín, chronického únavového syndrómu, bolestiach hlavy, nervových poruchách všetkého druhu, pri nespavosti, depresiách, menštruačných problémoch, potencii a neplodnosti, ochoreniach obličiek a pečene, ochabovaní výkonnosti a vitality..

Nesmie sa prevádzať v prípadoch: alergia na med, ekzémy, vyrážky, tumory , otvorené rany a iné poškodenie pokožky , krvácanie v tele, vysoký očný tlak, zelený zákal (glaukóm), trombóza, infekčné choroby

Aplikácia: chrbát

 

Odporúčanie: Vhodná kombinácia je relaxačný senný zábal.

Tieto možnosti nájdete v Harminizačnom alebo Detoxikačnom programe.

 

Kontakt

Masážne štúdio Svet masáži OD PRIOR 3 posch.
Nám. SNP 2497
Zvolen


https://www.facebook.com/masazezvolen
++421 911 527 444 rybamarek@gmail.com